Zimní ligy a turnaje

Zde je možno pro vaše mužstvo vybrat turnaj či zimní ligu

Aktuality

První hrací den má za sebou zimní liga starších přípravek ve Zdiměřicích. Níže naleznete aktuální informace o jejím průběhu.

Dalším hracím den pokračovala zimní liga starších žáků na Šeberově. Níže naleznete aktuální informace o jejím průběhu.

Aktuality - turnaj starších žáků Optimum CUP 2022 - Šeberov

V neděli 9.1.2022 byla zahájena na Šeberově zimní liga starších žáků. První den se odehrálo 6 zápasů, překvapením byla výhra Čestlic nad Spartou (dívky) v poměru 1:0 a dominance Rapidu Plzeň, který ve dvou zápasech nasázel soupeřům 15 gólů.  Zápasy naší zimní ligy sledovalo 50 - 100 očkovaných diváků, tedy více než zápasy německé nejvyšší soutěže - Bundesligy, kde trefu našeho odchovance Patrika Schicka do sítě Unionu Berlín neviděl na stadionu v reálu z důvodu covidových opatření ani jediný divák!

Niže naleznete tabulku zimní ligy, výsledky zápasů a tabulku nejlepších střelců turnaje po prvním hracím dni.

AKTUALITY - TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK

Zimní liga starších přípravek Optimum CUP 2022 se letos uskuteční za účasti 4 týmů, zápasovou premiéru bude mít domácí tým FŠ Zdiměřice.  Bude se hrát na nové ÚMT ve Zdiměřicích, připraveno je krásné hřiště i krásné zázemí. Těšíme se na účast všech týmů. Pokud budete chtít některý z týmů podpořit, níže naleznete rozpis zápasů zimní ligy Optimum CUP 2022 - ročník 2011 (starší přípravka).

AKTUALITY - TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKŮ

Zimní liga starších žáků Optimum CUP 2022 je letošní rok opravdu silně obsazena. Do zimní ligy je přihlášeno celkem 9 ambiciózních týmů, na ÚMT Šeberov se sehraje se celkem 36 zápasů. Mezi účastníky turnaje jsou týmy z Prahy, Středočeského ale i Plzeňského kraje. Bude se tedy jednat o zajímavou konfrontaci týmů, které se jinak nemají možnost střetnout a porovnat svoji výkonnost. Pokud budete chtít některý z týmů podpořit, níže naleznete rozpis zápasů zimní ligy Optimum CUP 2022 - ročník 2007 (starší žáci).

NAŠE TURNAJE 2022 - STÁLE MOŽNOST ÚČASTI

(Turnaj či zimní ligu je možno nezávazně objednat, vaší objednávku zaregistrujeme a jakmile bude turnaj naplněn, ozveme se vám s detailními informacemi o startujících týmech a teprve potom vás požádáme o úhradu startovného)

FOTOGALERIE

Fotogalerie z Mikulášského turnaje 5.12.2021