Zimní ligy a turnaje

VÝSLEDKY Z 25.2.2024, KONEČNÁ TABULKA ZIMNÍ LIGY SŽ OPTIMUM CUP ŠEBEROV

VÝSLEDKY ČTVRTÉHO A PÁTÉHO HRACÍHO DNE ZIMNÍ LIGY MŽ VE ZDIMĚŘICÍCH VIZ NÍŽE

ZIMNÍ LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "OPTIMUM CUP 2024" NA ŠEBEROVĚ JE JIŽ ROZLOSOVÁNA!

V TURNAJI OPĚT STARTUJE CELKEM 12 TÝMŮ Z PRAHY A STŘEDOČESKÉHO KRAJE.

ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE NALEZNETE V ODKAZU NÍŽE.

HRÁT SE BUDE I ZIMNÍ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "OPTIMUM CUP 2024" A TO OPĚT VE ZDIMĚŘICÍCH!

V TURNAJI OPĚT STARTUJE CELKEM 7 TÝMŮ Z PRAHY A STŘEDOČESKÉHO KRAJE.

ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE NALEZNETE V ODKAZU NÍŽE.

PROGRAM ZIMNÍCH TURNAJŮ ZIMA 2023 / 2024  JE JIŽ OTEVŘEN !

NA JEDNOTLIVÉ ZIMNÍ LIGY JE MOŽNO SE JIŽ PŘIHLAŠOVAT !

Zimní ligy Optimum CUP 2023 na Šeberově a ve Zdiměřicích jsou již minulostí, níže jsou konečné výsledky turnaje mladších žáků (Zdiměřice) i turnaje starších žáků (Šeberov).

Zimní ligy 2022 / 2023

Výsledky předposledního hracího dne zimní ligy starších žáků Šeberov (19.2.2023) - zápasy o umístění, ve finále turnaje se utká mužstvo FK Újezd nad Lesy s mužstvem Dolní Břežany B, o třetí místo se střetne Slovan Kunratice, který v napjaté koncovce zápasu prohrál s Újezdem na penalty 10:9,  s mužstvem Dolních Břežan A. Výsledky zápasů z posledního hracího dne a rozpis zápasů o konečné umístění na den 25.2.2023 viz níže.

Výsledky šestého předposledního hracího dne 19.2.2023 - zimní liga mladších žáků Zdiměřice. Vítězem turnaje se již s předstihem stalo mužstvo Dukly Jižní Město, které v turnaji neztratilo ani bod. 

Výsledky posledního hracího dne zimní ligy starších žáků Šeberov (12.2.2023) - zápasy ve skupinách, začaly již zápasy o umístění, níže je i rozpis zápasů o umístění na den 19.2.2023.

Výsledky pátého hracího dne 12.2.2023 - zimní liga mladších žáků Zdiměřice 

Tento víkend se hrálo pouze nekompletní kolo zimní ligy starších žáků na Šeberově. Výsledky i rozpis zápasů o umístění na hrací den 12.2.2023 a již známé zápasy z hracího dne 19.2. viz níže. 

Výsledky třetího a čtvrtého hracího dne 29.1.2023 - zimní liga starších žáků Šeberov

Výsledky třetího a čtvrtého hracího dne 29.1.2023 - zimní liga mladších žáků Zdiměřice 

Výsledky druhého hracího dne 15.1.2023 - zimní liga starších  žáků Šeberov

Výsledky druhého hracího dne 15.1.2023 - zimní liga mladších žáků Zdiměřice 

ZIMÍ LIGY "OPTIMUM CUP 2023" VE ZDIMĚŘICÍCH A ŚEBEROVĚ MAJÍ ZA SEBOU JIŽ PRVNÍ HRACÍ DEN.

ZIMNÍ LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ NA ŠEBEROVĚ.

ZIMNÍ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ VE ZDIMĚŘICÍCH.

TURNAJE ZIMA 2022 / 2023

Zimní liga mladších žáků "OPTIMUM CUP 2023" (Zdiměřice) již zná všechny svoje účastníky. Jsou jimi:


FK Uhlířské Janovice, SK Rapid Psáry, TJ Sokol Nespeky, FŠ Zdiměřice, SK Chlumec, FK Dukla JM, Spartak Průhonice, 

TJ Avia Čakovice.


Na ÚMT Zdiměřice se sehraje v lednu a únoru 2023 celkem 28 zápasů 2x30 minut. Níže je uvedený rozpis všech zápasů.


Stejně je známo i startovní pole Zimní ligy starších žáků "OPTIMUM CUP 2023" (Šeberov). Startovat zde budou ve dvou skupinách po šesti tyto týmy: 


Skupina A:  
SK Olympie Dolní Břežany A , Dobřejovice/Kamenice, 

TJ Spoje Praha, Spartak Průhonice, SK Dolní Chabry, 

SK Slovan Kunratice    

Skupina B:  
SK Olympie Dolní Břežany B, FK Újezd nad Lesy, SK Viktoria Sibřina, TJ Sokol Čestlice, Union Vršovice, Štítarský SK     


Na ÚMT Šeberov se sehraje v lednu a únoru 2023 celkem 48 zápasů 2x35 minut. Níže je uvedený rozpis všech zápasů.

Aktuality 1.9.2022-rozpis zápasů FŠ Zdiměřice (podzim 2022)

AKTUALITY 27.2.2022

Zimní liga starších žáků "Optimum CUP 2022" je již minulostí. Vítězem turnaje se se ziskem 22 bodů stalo mužstvo Újezda nad Lesy, druhé skončily Čestlice a na třetím místě se umístila Viktoria Sibřina.
V soutěži jednotlivců získal trofej nejlepšího hráče Lukáš Boukal z mužstva Viktoria Sibřina, nejlepším gólmanem se stal Filip Beneš z vítězného mužstva Újezda nad Lesy a nejlepším střelcem se díky 5-ti gólovému střeleckému výkonu do sítě Nespek v posledním zápase turnaje stal Adam Hejna z mužstva Kunratic.
Tabulku i fotogalerii z posledního dne naleznete níže, děkujeme všem týmů za účast a těšíme se někdy zase na našich akcích na viděnou.


AKTUALITY 20.2.2022

V neděli 20.2.2022 pokračovaly turnaje na Šeberově i ve Zdiměřicích. V turnaji starších žáků potvrdil dominanci tým Újezda nad Lesy, který se dvěma vítězstvími velmi přiblížil  vítězství v zimní lize, stačí mu bodovat v jednom z dvou zbývajících zápasů. Šanci zvítězit v turnaji mají ještě Čestlice, pokud oba svoje poslední zápasy vyhrají a tým Újezda už nebude bodovat. Rozhodne tedy poslední hrací den, kdy se vzájemně střetnou týmy na prvním až třetím místě o celkové vítězství v turnaji. Výsledkem víkendu je vítězství Sibřiny nad Nespeky 16:0, střelcem víkendu se pak stal Ondra Foltýn, střelec 6 branek, výrazně si polepšil i Lukáš Boukal, který se 7 brankami dotáhl na čelo tabulky střelců. Turnaj skončil pro týmy AC Sparta Praha - dívky (7 získaných bodů) a SK Rapid Plzeň (11 získaných bodů), které také převzaly na místě ceny za výkony v turnaji. 

V turnaji starších přípravek ve Zdiměřicích v souboji o třetí místo zdolaly Dobřejovice domácí Zdiměřice 10:2. Zatím nejlepším střelcem turnaje je David Zíma z FA s 15 vstřelenými góly. Tabulky obou zimních lig viz níže.

Tabulka zimní ligy starších žáků 20.2.2022 - Šeberov

Tabulka zimní ligy starších přípravek 20.2.2022 - Zdiměřice

Aktuality 15.2.2022
Tuto neděli 20.2.2022 opět pokračuje zimní liga přípravek ve Zdiměřicích. Níže je rozpis zápasů.

Aktuality 13.2.2022

Dalším neúplným hracím dnem pokračoval turnaj starších žáků na Šeberově. Velmi dobré výkony předvedli tento víkend hráčky Sparty Praha, kdy v obou zápasech herně přehrávaly své soupeře, zklamáním pro ně proto musí být po chybách v obraně pouze jeden získaný bod proti soupeřům ze Sibřiny a Plzně. Kunratice i přes osobní obranu nejlepšího střelce Michala Hůly potvrdily v zápase proti Hrdlořezům formu a vyhrály 6:0. Hráči Rapidu Plzeň se v zápase s dívkami Sparty Praha vydali ze svých sil a v posledním zápase pak nestačili na dosud poslední Nespeky, které se vítězstvím odpoutaly od poslední příčky. Střelcem víkendu se stal Adam Hejna z týmu Kunratic, který vstřelil 3 góly. Průběžná tabulka týmů a střelců viz níže.

AKTUALITY 6.2.2022

Dalším neúplným hracím dnem pokračoval turnaj starších žáků na Šeberově. V lize zatím suverénně vede tým Újezda nad Lesy, na druhé místo se po vítězství nad Kunraticemi posunul tým Čestlic. Do čela tabulky střelců se s osmi zásahy posunul Michal Hůla (Slovan Kunratice), na druhém místě se sedmi góly je Tomáš Berdych (SK ÚJezd nad Lesy).

AKTUALITY 30.1.2022

Dalším kompletně sehraným hracím dnem pokračovaly turnaje starších žáků na Šeberově a starších přípravek ve Zdiměřicích. V lize SŽ ztratil vedení oslabený tým Rapidu Plzeň, když ze dvou zápasů získal pouze bod. Ve vedení ho vystřídal zatím neporažený tým Újezda nad Lesy. 

V zimní lize starších přípravek ve Zdiměřicích dominovaly týmy Dobřejovic a FA, které si připsaly výrazné výhry.

Aktuality 23.1.2022

Jedním zápasem pokračovala zimní liga starších žáků na Šeberově. První vítězství posunulo Spartu dívky až na čtvrté místo v tabulce - viz níže.

První hrací den má za sebou zimní liga starších přípravek ve Zdiměřicích. Níže naleznete aktuální informace o jejím průběhu.

Dalším hracím den pokračovala zimní liga starších žáků na Šeberově. Níže naleznete aktuální informace o jejím průběhu.

Aktuality - turnaj starších žáků Optimum CUP 2022 - Šeberov

V neděli 9.1.2022 byla zahájena na Šeberově zimní liga starších žáků. První den se odehrálo 6 zápasů, překvapením byla výhra Čestlic nad Spartou (dívky) v poměru 1:0 a dominance Rapidu Plzeň, který ve dvou zápasech nasázel soupeřům 15 gólů.  Zápasy naší zimní ligy sledovalo 50 - 100 očkovaných diváků, tedy více než zápasy německé nejvyšší soutěže - Bundesligy, kde trefu našeho odchovance Patrika Schicka do sítě Unionu Berlín neviděl na stadionu v reálu z důvodu covidových opatření ani jediný divák!

Niže naleznete tabulku zimní ligy, výsledky zápasů a tabulku nejlepších střelců turnaje po prvním hracím dni.

AKTUALITY - TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK

Zimní liga starších přípravek Optimum CUP 2022 se letos uskuteční za účasti 4 týmů, zápasovou premiéru bude mít domácí tým FŠ Zdiměřice.  Bude se hrát na nové ÚMT ve Zdiměřicích, připraveno je krásné hřiště i krásné zázemí. Těšíme se na účast všech týmů. Pokud budete chtít některý z týmů podpořit, níže naleznete rozpis zápasů zimní ligy Optimum CUP 2022 - ročník 2011 (starší přípravka).

AKTUALITY - TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKŮ

Zimní liga starších žáků Optimum CUP 2022 je letošní rok opravdu silně obsazena. Do zimní ligy je přihlášeno celkem 9 ambiciózních týmů, na ÚMT Šeberov se sehraje se celkem 36 zápasů. Mezi účastníky turnaje jsou týmy z Prahy, Středočeského ale i Plzeňského kraje. Bude se tedy jednat o zajímavou konfrontaci týmů, které se jinak nemají možnost střetnout a porovnat svoji výkonnost. Pokud budete chtít některý z týmů podpořit, níže naleznete rozpis zápasů zimní ligy Optimum CUP 2022 - ročník 2007 (starší žáci).

NAŠE TURNAJE 2022 - STÁLE MOŽNOST ÚČASTI

(Turnaj či zimní ligu je možno nezávazně objednat, vaší objednávku zaregistrujeme a jakmile bude turnaj naplněn, ozveme se vám s detailními informacemi o startujících týmech a teprve potom vás požádáme o úhradu startovného)

FOTOGALERIE

Fotogalerie z Mikulášského turnaje 5.12.2021