Fotbalová škola Zdiměřice

Fotbalová škola Zdiměřice 

V souvislosti s dokončením a otevřením nové základní školy ve Zdiměřicích spouštíme projekt "Fotbalová škola Zdiměřice", který jsme již několik let připravovali. Účelem tohoto projektu je zařadit další adepty do sportovní činnosti naší fotbalové školy a to výhledově i formou sportovních tříd zřizovaných při této základní škole.

K tomuto účelu jsme ve spolupráci se školou pro školní rok 2021 /2022 otevřeli fotbalový kroužek "Fotbalová škola Zdiměřice". Aktivity pro děti budou provozovány ve spolupráci se školou ZŠ Zdiměřice přímo v jejích nově otevřených sportovištích zejména na venkovním fotbalovém hřišti (ÚMT) v souladu s požadavky na zdravý pohyb dětí ve venkovním prostředí, které jako jeden z mála kroužků na škole akcentujeme. Jsme si totiž vědomi faktu, že pohyb dětí ve venkovním prostředí posiluje významně imunitu dětí a jejich odolnost vůči různým nemocím. Do budoucna proto plánujeme pohyb venku i v zimním období tak, aby se děti přirozeně otužovaly. 

Tento kroužek je otevřený, mohou jej tedy využít i již aktivní mladí fotbalisté z širokého okolí, kteří nenavštěvují školu ve Zdiměřicích a chtějí se ve fotbale dále zdokonalovat, stejně jako talentované ještě předškolní děti. Pro žáky ze ZŠ Jesenice a Sunny Canadian School je doprava zajištěna školním autobusem, který je před začátkem kroužku od školy v Jesenici doveze do školy ve Zdiměřicích, kde si je mohou rodiče po ukončení kroužku vyzvednout či mohou sami odcestovat opět busem ze zastávky přímo před školou. Kroužky mají následující harmonogram:

Středa - ÚMT/VTV - 15 - 16 hodin 

Pátek - ÚMT/MTV - 14,30 - 15,30 hodin 

Pátek - ÚMT/MTV - 15,30 - 16,00 hodin 4. - 8. ročník ZŚ

V tento okamžik ještě probíhá propagace naší nově otevřené fotbalové školy a nábor nových členů.

Přijít s dětmi (či děti mohou přijít sami) je tedy možno kdykoliv ve středu (15 hodin) a pátek (14,30 hodin) na ÚMT/ovál za školou. Cena za kroužek bude činit 2 500,- Kč/pololetí. Kroužek bude 2x týdně, tímto je zajištěna pravidelnost a sportovní přínos pro všechny děti, které se kroužku zúčastní.

Na trénink děti potřebují vhodné oblečení (tričko, trenýrky, popřípadě tepláky a teplákovou bundu), jako obuv jsou nutné kopačku (turfy) s malými gumovými špunty. Je vhodné mít s sebou pití, děti mohou mít vlastní balon.

Co budeme na tréninku dělat? V první řadě budeme rozvíjet všeobecné pohybové schopnosti dětí, a to formou různých běhů, koordinace, míčových her i atletické přípravy. I přes to, že jsme fotbalová škola, tak fotbal bude u začátečníků až to poslední s čím se u nás setkáte. Přijďte se podívat a sami uvidíte, v případě zájmu Vás provedeme přínosem jednotlivých aktivit pro Vaše děti a vysvětlíme třeba jakým způsobem rozvíjet děti v domácí přípravě.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte přímo trenéra Jana Hubínka, mobil 603 434 574.

Číslo účtu pro platby: 517927044/5500, v.s.: rodné číslo dítěte. Platí se 1 500,- Kč/pololetí (1x týdně), 2 500,- Kč/pololetí (2x týdně).